Tłumaczenia specjalistyczne – Biuro Tłumaczeń Advance

Tłumaczenia specjalistyczne – Biuro Tłumaczeń Advance

31 marca, 2021 Wyłączono przez admin

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne – oferowane przez biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w przekładzie tekstów specjalistycznych i technicznych w wielu językach. W jakich segmentach życia codziennego wykonujemy zlecenia? Są to na przykład tłumaczenia opisów i tekstów z zakresu:

Prawo
Finanse
Bankowość
Ekonomia
Ubezpieczenia
Literatura
i wiele innych dziedzin.

Tłumaczenia z ww. obszarów wykonywane są przez tłumaczy specjalizujących się wyłącznie w podanym zakresie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza.

Oferujemy również korektę stylistyczną dla tekstów do publikacji przez współpracujących z naszym biurem korektorów tekstu. W przekładzie na język obcy tekstów do publikacji oferujemy usługę korekty przez native speakera, celem zachowania jak najwyższej jakości stylistycznej przekładu tłumaczonego tekstu.

Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne

Czy tłumaczenie tekstu jest trudne?

Mogłoby się wydawać, że aby coś przetłumaczyć, trzeba po prostu:
– wziąć zdanie po polsku,
– wymienić wyrazy na chińskie lub angielskie czy czeskie.
I zadanie zrobione. Otrzymaliśmy tłumaczenie, ale błędne.
Niestety takie nie jest właściwym podejściem do tematu.

Biuro Advance przetłumaczy także skomplikowane dokumenty, opisy i inne teksty

Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne Advance

Firma zajmująca się tłumaczeniami technicznych Advance to firma, która od kilkunastu lat z dużym powodzeniem działa na rynku, tworząc pozytywny kontakt z klientami. Wieloletnie doświadczenie jeszcze młodego zespołu, w ciągu wielu lat zyskała uznanie na ogólnopolskim rynku. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami dążymy do celu, aby czynić działania dla nawet najtrudniejszych przekładów. Dzięki takiemu zaangażowaniu zyskaliśmy szerokie grono stałych klientów. Zobacz najnowszy artykuł na naszej stronie, jak należy przekładać tekst i jakie języki obsługujemy. Tłumaczenia pisemne i ustne prowadzi biuro tłumaczeń Advance, które specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych i technicznych.